Srebrne trafo separacyjne – całe uzwojenie z czystego srebra, w atrakcyjnej cenie

Jeden z niemarniejszych eksperymentów nad głupotą audiofili, szkoda gadać, samo trafo być może ma minimalny wpływ choć raczej nie, ale samo srebro w zwojach – co tu ma za znaczenie rezystancja? Spadek napięcia? Dowijamy 2 zwoje po stronie wtórnej i po kłopocie.

Sama idea kondycjonowania i separowania nie jest ostatecznie beznadziejna, co prawda nikt nie udowodnił w ślepym teście choćby najmniejszej różnicy, ale można to zjawisko zakwalifikować do kontrowersyjnych.

Natomiast nawijanie trafa srebrem… wiadomo – wysoka cena i świadomość ze jest z drogiego szlachetnego metalu na pewno pomoże usłyszeć że to działa. Nawet jeśli nic nie słychać.

Cena : od 4680pln za 50VA w obudowie z plastiku do UWAGA 20760pln za 1500VA w obudowie z granitu i drewna. Ceny netto.
Są nawet opinie, że obraz na telewizorze ma lepsze kolory, jedno słowo ciśnie mi się na usta – eutanazja.

trafo1

trafo2

trafo3

Jeden komentarz do “Srebrne trafo separacyjne – całe uzwojenie z czystego srebra, w atrakcyjnej cenie

  1. Ja u siebie mam nieco inaczej, w 2008 roku kupowałem przy cenie dolara 2,30 zł 10 kg srebra. 2,8 kg poszło niedawno na uzwojenie wysokosprawnego silnika BLD 94% sprawności, mocy 2500W, magnesy N45. Za 2,8 kg zapłaciłem w tamtym czasie 1300 USD (3 tys zł). Resztę sprzedałem z olbrzymim zyskiem w tym roku. Silnik na zamówienie z 9C kosztował 2 tys zł. Chodzi do tej pory i zarobił 200 tys zł na pokazach sprawności (tak są już lepsze, ale nadal jest to górna półka). Srebro w nim mam cały czas tyle, że nie jest bezużyteczne. To jest towar i jak ktoś chce taki mieć to nikt nie zabrania kupić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.