Kwantowy rezonator szumów

Po raz pierwszy prezentowany jest projekt obwodu, który kombinację rezonansu i zniekształceń przekształca w światło!

Nadajemy program specjalny, prosimy nie regulować odbiorników.

kwantowy_reduktor_szumu_01
kwantowy_reduktor_szumu_02

Jak to działa? Producent już spieszy z wyjaśnieniem.

Wewnętrzne moduły kwantowe są połączone z ośmioma kanałami rezonującymi i rdzeniem procesora. Następnie wewnętrzna inżynieria wykrywa typ fali wylotowej zasilania przez wewnętrzną szynę IC i generuje natychmiast fazową synchroniczną kompensację zniekształceń, która ma za zadanie poprawę fali zasilającej poprzez precyzyjnie dobrany rezonans i zmniejsza zniekształcenia fazowe.

…skoro już wszyscy wiemy, na jakim poziomie abstrakcji jesteśmy, pora brnąć w bagno dalej…

Opierając się na zniekształceniach i przepięciach, zaprojektowano układy przetwarzania energii, które różnicę zniekształceń powyżej 1kHz zamieniają w światło!

Czyli im większy śmietnik w energetycznej sieci, tym wdzięczniej będą sobie świecące diody wewnątrz obudowy pląsać. Koszt zapewne porównywalny do zakupu średniej klasy używanego auta. No ale poprawa jakości dźwięku jaką usłyszymy jest tego warta.

Naturalnie wszystko w tym urządzeniu jest kwantowe. Szkoda tylko, że producent wyposażył je w zwykły kabel zasilający. Niedopatrzenie karygodne!

0 komentarz do “Kwantowy rezonator szumów

  1. Pomijając teorię „poprawy dźwięku” Jakkolwiek to co rzekomo napisał producent z punktu widzenia Elektroniki ma sens tylko celowo opisane wymyslnym językiem. Co w środku? Najprawdopodobniej trzy wzmacniacze operacyjne – różnicowy, odwracający i sumator. Natomiast nie zmienia to faktu że autor kompletnie nie ma pojęcia o czym mówi. Nazewnictwo jest zupełnie nie trafione. „Michaś” nauczył się kilku nowych słów to napisał…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.